Choď na obsah Choď na menu
 


Volturiovci

5. 10. 2009

Aro Volturi


Obrázok Aro sa narodil 1000 rokov p.n.l.Jeho manželka sa volá Sulpicia.Aro má schopnosť čítať ľudom i upírom myšlienky.Nefunguje to však ako pri Edwardovi.Aro sa danej osoby musí dotknúť a potom vie všetko,na čo tá osoba kedy myslela.Aro je tiež zberateľ.Najcennejšie kúsky jeho zbierky sú živé.Aro po celom svete hľadá výnimočne nadaných upírov,ktorým potom umožní pridať sa k jeho garde.Je známe,že Aro vyvraždil celú dedinu,ked sa snažili upáliť Jane a Aleca za čarodejníctvo.Aro totiž chcel,aby sa upírmi stali až ked budú starší.Dedinčania ho však prinútili premeniť ich skôr,ako pôvodne chcel.


Výzor:Jeho vlasy sú čiernej farby.Oči má,ako väčšina upírov karmínovo červené,ale sú mierne zahmlené,akoby potiahnuté mliečnym povlakom.Jeho koža je veľmi bledá,takmer až priesvitná.

 

 


 


 

 

 

Caius Volturi


Obrázok Caius sa tiež narodil 1000 rokov p.n.l.Pochádzal,tak ako Aro,z Talianska.Ako jediný z Volturiovcov nechcel dovoliť Belle,aby odišla z Talianska živá.Aro ho však presvedčil,že sa ich oboch pokúsi zlákať k Volturiovskej garde.Caius sa príšerne bojí vlkolakov.Pred tisíckami rokov ho jeden skoro porazil.Caius sa vlkolakom pomstil tak,že ich v Europe a Azii takmer vyhubil.Caiova manželka sa volá Athenodora.


 

 

Výzor:Jeho koža je,tak ako Arova,takmer priesvitná.Má biele vlasy po plecia.

  

 Marcus Volturi


 


Obrázok Tak ako Aro  a Caius,aj Marcus sa narodil 1000 rokov p.n.l. v Taliansku.Marcus dokáže zistiť,aké vzťahy panujú medzi jednotlivými ľudmi či upírmi.Jeho manželka Didyme zomrela v bitke.Jej strata z Marcusa spravila apatickú živú mrtvolu,akou je dodnes.Marca prekvapila intenzita vzťahu Belly a Edwarda.


 

 

Výzor:Marcus má pomerne dlhé čierne vlasy a karmínové oči.


 

 

 

 


 

 

 

Jane Volturi


 

Obrázok Jane sa tak,ako jej brat Alec,zapáčila Volturiovcom ešte ako človek.Aro chcel počkať,až trochu vyrastú,no dedinčania im nedali na výber,kedže chceli bosorácke dvojčatá upáliť za čarodejníctvo.Jane má schopnosť v mysli vyvolať obrovskú bolesť.Túto svoju schopnosť dosť zneužíva a tak sa jej všetci boja.Jej nadanie neúčinkuje len na Bellu.


 

Výzor:Jane je dosť malá,má svetlo-hnedé vlasy,ktoré ma nakrátko ostrihané.má veľké oči,plné pery a hlas ako dieťa.


 

 


 

 Alec Volturi


 

 Obrázok Alec je dvojča Jane.Má schopnosť úplne znecitlivieť človeka.Znamená to vlastne,že daná osoba nič nevidí,nepočuje ,necíti...Jeho dar sa k človeku/upírovi zakráda ako sivá hmla.Dokáže ju zastaviť len Bellin štít.

 

Výzor:Alec má hnedé vlasy a červené oči.


 


 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(Raaaddduulik, 5. 10. 2009 17:48)

Joj ten Alec je ale peeekny aspon vyzera no nee???